totolotek kod bonusowy BNZ

Totolotek – recenzja

totolotek kod 20BNZ

Użyj kodu BNZ20 by odebrać bonus!

  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
4,3

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek dzięki swojej zróżnicowanej ofercie oraz bardzo korzystnych dla użytkowników promocjom wdrapał się na podium polskiej sceny bukmacherskiej. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że znajduje się w ścisłej czołówce polecanych bukmacherów w naszym kraju.

Sending
User Rating 3.75 (4 votes)

Rynki i kursy

Totolotek stawia odważnie na wiele dyscyplin sportowych nie tylko na piłkę nożną. Znajdziemy tutaj bardzo szeroką ofertę koszykówki czy hokeja. Kursami bardzo często konkuruje z Fortuną i często jego rynki są dla graczy bardzo korzystne. Bukmacher dokłada wielu stara, żeby cały czas rozszerzać swoją ofertę i stale powiększać ją o nowe dyscypliny czy zakłady.

Strona WWW

Zaletą strony tego bukmachera jest na pewno szybkość jej działania i ogromna prostota. Sprawia to, że wielu graczy łatwo odnajdzie się w panelu i znalezienie potrzebnego zakładu nie będzie stanowiło większego problemu. Szata graficzna pomimo, że niektórym może wydać się nieco przestarzała jest tu paradoksalnie kolejnym plusem, ponieważ to właśnie ona odpowiada za przejrzystość całego interfejsu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Totolotka działa nieco wolniej niż sama strona, ale nadal nie można jej zbyt wiele zarzucić. Gracz, który zorientuje się w układzie strony z łatwością odnajdzie się również w mobilnej wersji. Dużym plusem jest właśnie fakt, że narzędzie to praktycznie w pełni przenosi funkcjonalność systemu www na nasze telefony. Dzięki czemu praktycznie wszystkie czynności możemy wykonać zarówno przez telefon jak i komputer. Sprawia to, że nie musimy tak jak to bywa w niektórych przypadkach siadać specjalnie do przeglądarki, żeby chociażby przelać na konto pieniądze w każdej możliwej formie płatności.

Bonus powitalny i promocje

Śmiało można powiedzieć, że bonusami Totolotek stoi. Jest to bukmacher, który właśnie na świetnych promocjach buduje zaufanie swoich klientów. Najlepszym przykładem jest promocja Gram Grubo, gdzie przy dobrych wiatrach możemy grać bez podatku prawie cały tydzień! Każdy mecz ligi mistrzów, ligi europy oraz wszystkie piątkowe kupony są objęte promocją! Wystarczy postawić zakład na jedno z tych zdarzeń za minimum 100 PLN. Totolotek będzie więc świetnym wyborem dla osób chcących zaoszczędzić nieco pieniędzy i jednocześnie lubiących granie powyższych lig!

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty realizowane są błyskawicznie, a wypłaty przychodzą nawet w 14 godzin. To kolejna mocna strona Totolotka, która uzasadnia jego wysokie miejsce w czołówce polskich bukmacherów.

Metody płatności