ste kod bonusowy BNZ

STS – recenzja

sts kod bonusowy BNZ
  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
3,0

STS Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

STS to bukmacher budzący wiele kontrowersji. Z jednej strony największy w Polsce, a z drugiej wiele aspektów pozostawia tu wziąć sporo do życzenia. Znienawidzony przez internetowych graczy, choć zaskakujący i innowacyjny. O STSie śmiało można powiedzieć, że wyróżnia się bardzo na tle swojej konkurencji. Trzeba jednak również przyznać że zarówno pozytywnie jak i negatywnie i to własnie z tego powodu nie zajmuje w rankingach najwyższych pozycji – a mógłby.

Sending
User Rating 3.5 (2 votes)

Rynki i kursy

STS bardzo dużo punktów nadrabia sobie właśnie sekcją rynków i bardzo bogatą ofertą. Już od dość dawna wiadomo wśród graczy, że STS stoi wszystkim poza piłką nożną i jest w tym stwierdzeniu bardzo dużo prawdy. Firma nie kryje, że nie zależy jej na najbardziej mainstreamowej dyscyplinie w naszym kraju. Oczywiście nie oznacza to, że nie znajdziemy tu Ekstraklasy czy LaLigi. Nic z tych rzeczy. Najpopularniejsze ligi i zdarzenia są jak najbardziej dostępne w STSie, jednak kursy, tak jak zresztą we wszystkich dyscyplinach pozostawiają wiele do życzenia. Tym czym firma może jednak przyciągnąć sporą rzesze graczy to mnogość dyscyplin i wydarzeń. Znajdziemy tu naprawdę wiele zakładów na sporty walki. Dodatkowo nigdzie indziej nie zobaczymy bogatszej oferty na chociażby eSport. Ciekawostką może być również fakt, że to właśnie w STSie możliwe będzie obstawienie wszelkiej maści wydarzeń politycznych itp.

Strona WWW

Ten punkt to niestety ogromna pięta achillesowa jeżeli chodzi o tego bukmachera i to właśnie przez częste problemy z działaniem strony STS nie jest zbyt lubiany wśród internetowych graczy. Obecnie sytuacja wygląda nieco lepiej jednak niesmak pozostał.

Aplikacja mobilna

Nie inaczej jest w przypadku aplikacji na urządzenia mobilne. Tu również należy spodziewać się częstych przerw w dostawie usług, problemów z postawieniem zakładu, sekcją live, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Niestety prawdą jest, że STS stoi głównie punktami naziemnymi, których jest w naszym kraju najwięcej ze wszystkich i to właśnie tam obsługa będzie na najwyższym poziomie.

Bonus powitalny i promocje

Bonusy oraz promocje można tu określić jako “nic specjalnego”. Większość to standardowe rozwiązania, które znajdziemy we wszystkich pozostałych legalnych firmach bukmacherskich.

Wpłaty i wypłaty

Ten segment wypada dobrze i nie można mu praktycznie nic zarzucić. Oczywiście do obecnych metod można by dodać jeszcze kilka, jednak te dostępne w zupełności wystarczą wszystkim graczom.

Metody płatnośći