mileniumkod bonusowy BNZ

Milenium – recenzja

milenium kod bonusowy BNZ
  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
3,1

Milenium Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Milenium to przede wszystkim ciekawy bonus startowy, bo choć bukmacher posiada czwartą co do wielkości sieć punktów stacjonarnych w Polsce to w internecie jest raczej mało znany, a gracze ceniący sobie mobilność rzadko będą go polecali. Milenium nie jest jednak takie straszne, jak to wskazują internetowe opinie i posiada wiele bardzo pozytywnych cech.

Sending
User Rating 4 (1 vote)

Rynki i kursy

Milenium oferuje praktycznie wszystkie najpopularniejsze ligi i zdarzenia z wielu dyscyplin. Próżno tu jednak szukać niszowych sportów i wydarzeń. Często zdarza się również, że mecze pojawiają się w ofercie dużo później niż u konkurencji. Dodatkowo kursy niestety nie powalają, choć mogły by przy stosunkowo małym wyborze zdarzeń. Choć Milenium stara się na bieżąco dodawać wiele nowych rzeczy to nadal pozostaje w tyle za większością stawki. Porównywanie tego bukmachera z najlepszymi raczej mija się z celem, choć i tu można trafić na perełki. Raczej próżno oczekiwać, że znajdziemy tu wszystko czego potrzebujemy, jednak Milenium może stanowić ciekawą alternatywę dla innych firm w niektórych przypadkach, bo i tu można czasem trafić bardzo korzystne kursy.

Strona WWW

Serwis przeszedł poważny lifting i obecnie prezentuje się dużo lepiej niż kiedyś. Nie jest jednak na pewno liderem w swojej kategorii. Na pochwałę na pewno zasługuje tu bardzo ciekawie wyglądająca sekcja zakładów LIVE, choć jej szybkość działania pozostawia czasem wiele do życzenia.

Aplikacja mobilna

Zdecydowanie jednak aplikacja mobilna to coś, czym Milenium może się pochwalić. Sam design na pewno nie powali z nóg tych najbardziej wybrednych, jednak śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że jest to jedna z najszybciej działających i najprostszych aplikacji na rynku.

Bonus powitalny i promocje

Bonus powitalny nie odbiega zbytnio od tych konkurencyjnych, choć warto mieć na uwadze, że jest to jeden z niewielu legalnych bukmacherów, gdzie bonus dostajemy bezpośrednio na nasze konto, a nie konto bonusowe, tym samym obrót kwoty bonusu jest łatwiejszy i nie tracimy wygranych pieniędzy jak to ma miejsce w przypadku kont bonusowych u konkurencji. Do ciekawych promocji można tu dopisać happy hours oraz inne pojedyncze bonusy.

Wpłaty i wypłaty

Niestety dwie formy płatności to zdecydowanie za mało, żeby mówić o dobrej sytuacji w tym segmencie. Obecnie dostępne są 2 bramki – PayU oraz tPay.

Metody płatnośći