LVBet – recenzja

lvbet kod bonusowy BNZ

Użyj kodu BNZ by odebrać bonus!

  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus początkowy
  • Promocje
  • Support
4,3

LVBet zakłady bukmacherskie

LVBet to nie marka, która rozpoznawalna jest w Polsce na szeroką skalę. Powodem takiego stanu rzeczy jest stosunkowo krótki okres działania tego bukmachera na naszym rynku. Nie jest to jednak gracz, o którym słyszeć nie warto. Szturmem wbił się na rynek i zdobywa coraz większą ilość graczy. Tylko tutaj możemy liczyć na bonus powitalny aż do 1000 PLN! Kiedy dołożymy do tego ciekawe i częste promocje oraz bardzo szeroką, niespotykaną nigdzie indziej ofertę zakładów, wyjdzie nam mieszanka, która na pewno sporo namiesza jeszcze na naszym podwórku.

Sending
User Rating 4.5 (2 votes)

Rynki i kursy

Tak jak to było wspomniane wyżej LVBet bardzo kusi przede wszystkim ogromnym rynkiem swoich zakładów. O jego sile nie stanowi liczba lig czy dyscyplin możliwych do obstawienia, a typy zakładów, które możemy tam wybrać. Coś, czego nie spotkamy praktycznie nigdzie indziej to mix szans – zakład, w którym mamy dwa zdarzenia połączone spójnikiem “lub”. Sprawia to, że wystarczy nam trafić jedno, żeby zakład był wygrany. Do tego dochodzi naprawdę szeroka gama handicapów i innych zakładów, których próżno szukać u konkurencji. LVBet zdecydowanie wyróżnia się na scenie tak szeroką dostępnością nietypowych betów.

Strona WWW

Tutaj również śmiało można stwierdzić, że interfejs www wydaje się być jednym z najbardziej nowoczesnych i najlepiej wykonanych na całym rynku. Prostota, przejrzystość i świetna szata graficzna to w zasadzie cała strona w trzech słowach. Na stronie praktycznie każdego meczu mamy dostępne od razu statystyki, co dodatkowo ułatwia i zachęca do wybrania właśnie tego bukmachera. Interfejs jest nadzwyczaj przyjazny użytkownikowi i dodatkowo zachęca wieloma udoskonaleniami, wprowadzonymi jedynie na LVBet. Całość wydaje się więc bardzo trafiać w obecne trendy wizualne, co jedynie wzmaga doznanie z grania właśnie u tego bukmachera.

Aplikacja mobilna

Jedynym mankamentem LVBet jest brak aplikacji mobilnej. Fakt, strona internetowa jest bardzo dobrze przystosowana do użytku na urządzeniach mobilnych, jednak nigdy nie zastąpi to dedykowanej aplikacji. Jej brak można jednak uzasadnić bardzo krótkim okresem działania tego bukmachera. Można śmiało założyć, że prace nad aplikacją trwają i kiedyś się ona pojawi jednak na ten moment taki stan rzeczy pozostawia u gracza na pewno spory niedosyt.

Bonus powitalny i promocje

Tutaj również uchylić czoła musimy przed ogromnym wręcz asortymentem promocji. Co rusz bukmacher atakuje nas nowymi ofertami i wieloma ciekawymi promocjami. LVBet będzie na pewno świetnym wyborem dla graczy, którzy typują nieco lepiej i mają większe doświadczenie, ponieważ możemy tu wziąć udział w wielu bardzo ciekawych eventach, w których do wygrania są całkiem pokaźne bonusy. Wystarczy, że trafimy danego dnia najwyższy kurs, wygramy najwięcej pieniędzy, czy spełnimy inne warunki zawarte w konkursie, a możemy naprawdę sporo wzbogacić swój budżet.

Największym jednak plusem jest bonus startowy, który wynosi aż do 1000 PLN. Większej kwoty nie znajdziemy u żadnego bukmachera działającego na polskim rynku. Jasne zasady obrotu i otrzymania bonusu to kolejny argument za włożeniem swoich pieniędzy właśnie na konto LVBet.

Wpłaty i wypłaty

W kwestii wpłat i wypłat LVBet znowu wychodzi w stronę klienta. Znajdziemy tu naprawdę szeroki zakres możliwości zarówno wpłaty jak i wypłaty naszej gotówki. Jest to jeden z niewielu bukmacherów, którzy posiadają opcję płatności poprzez portfel internetowy Skrill. Zarówno wpłaty jak i wypłaty przebiegają tu bardzo sprawnie i bez dodatkowych opóźnień.

Metody płatności