fortuna kod bonusowy BNZ

Fortuna – recenzja

fortuna kod bonusowy BNZ

Użyj kodu BNZ by odebrać bonus!

Fortuna
  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
4,6

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, często najlepszych kursach i płynnie działającej aplikacji mobilnej uplasowała się na szczycie naszego zestawienia. Jest najszerzej działającym i najszybciej rozwijającym się bukmacherem na naszym rodzimym podwórku.

Sending
User Rating 5 (6 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Rynki i kursy

Pomimo, że oferta fortuny jest świetna dla graczy kochających piłkę nożną, również fani innych nawet tych bardziej niszowych sportów znajdą tu coś dla siebie. Zróżnicowane typy zakładów sprawiają, że ten bukmacher jest swoistą mekką dla wszystkich graczy. Zachęcają również kursy, które bardzo często są najwyższe ze wszystkich dostępnych legalnie zakładów. Dostępność ofert robi naprawdę spore wrażenie. Szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że możliwym jest obstawienie nawet 4 ligi polskiej.

Strona WWW

Strona Fortuny działa płynnie i bardzo szybko. Dodatkowym jej atutem będzie fakt, że jest nadzwyczaj intuicyjna. W panelu odnajdzie się dosłownie każdy – zarówno początkujący jak i bardziej doświadczony gracz. Osobna sekcja LIVE pozwala obstawiać wyłącznie zakłady w czasie rzeczywistym, a czat integruje ze sobą użytkowników. Całość jest więc bardzo przyjazna dla gracza i ciężko doszukać się w niej jakichkolwiek wad.

Aplikacja mobilna

Na ogromny plus możemy zaliczyć jej szybkość działania, uniwersalność i bardzo intuicyjny panel. Widać, że wzięto duży przykład z jakości wykonania serwisu WWW i przeniesiono jego funkcjonalność na telefony komórkowe. Z poziomu naszego telefonu mamy dostęp do praktycznie wszystkich udogodnień z desktopowej wersji serwisu.

Bonus powitalny i promocje

Fortuna cechuje się bardzo szeroką ofertą promocyjną. Co chwilę dostajemy nowe oferty i mamy możliwość zgarnięcia dodatkowych pieniędzy zasadniczo za darmo. Ciekawie działający system zbierania punktów umożliwia nam co jakiś czas puszczenie darmowego zakładu bez spełniania dodatkowych warunków. Możemy je również zbierać i wymieniać na nagrody rzeczowe. Bonus powitalny należy zaliczyć do tych z gatunku udanych. Przejrzyste warunki obrotu i wysoka kwota maksymalna oraz próg minimalny sprawiają, że bonus początkowy jest naprawdę bardzo atrakcyjną ofertą, na którą decyduje się bardzo duża część graczy.

Wpłaty i wypłaty

Bramka PayU gwarantuje błyskawiczne przelewy, a do dyspozycji mamy praktycznie wszystkie banki działające w Polsce. Usługa wpłaty działa 24/7 i jest automatyczna, dzięki czemu pieniądze mamy na koncie nawet w 5 minut! Wypłaty są zaś realizowane każdego dnia roboczego o godzinie 12.

Metody płatnośći