forBet kod bonusowy BNZ

forBET – recenzja

forbet kod bonusowy BNZ

Użyj kodu BNZ by odebrać bonus!

  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
4,1

forBET zakłady bukmacherskie

forBET to jeden z najmłodszych bukmacherów na naszym rynku, co wcale nie oznacza, że nie rozwija się prężnie. Wręcz przeciwnie! Potrafi zaskoczyć promocjami i oferuje ciekawą ofertę zakładów. Jeżeli dodamy do tego bardzo dobry panel WWW i bardzo dobrą aplikację mobilną to wychodzi nam całkiem ciekawy miks, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden prawdziwy typer!

Sending
User Rating 3.33 (3 votes)

Rynki i kursy

Przyjęło się już bardzo mocno stwierdzenie, że forBET to tak naprawdę dwie dyscypliny sportowe – piłka nożna oraz żużel. Oczywiście dużo większą ofertę znajdziemy w tej pierwszej kategorii, jednak w porównaniu do konkurencyjnych zakładów na sporty motorowe ten bukmacher może pochwalić się naprawdę ogromnym wyborem zdarzeń. Fani żużlu na pewno muszą mieć tu konto. O tym jak mocno forBET związany jest z tą dyscypliną sportową świadczy fakt sponsorowania przez niego wielu klubów w polskiej PGE ekstralidze. W piłce nożnej otrzymujemy zaś możliwość obstawiania chociażby Centralną Ligę Juniorów oraz wiele niższych lig, których często nie ma u konkurencji.

Strona WWW

Stronę tego bukmachera można uznać za naprawdę udaną. Poza kilkoma drobnymi wadami jak np. brak obecnego statusu zleconej przez nas wypłaty pieniędzy jest to naprawdę udany produkt. Zresztą ten mankament równoważony jest przez świetny support, który zawsze służy pomocą. Dobra szata graficzna i nowoczesny panel stawiają forBET na wysokiej pozycji w tej kategorii. Można śmiało powiedzieć, że obstawianie na tej stronie to przyjemność.

Aplikacja mobilna

Nie mniejszą przyjemność sprawiać będzie typowanie z poziomu naprawdę udanej aplikacji mobilnej. Pomimo, że musieliśmy na nią sporo czekać to śmiało można powiedzieć, że było warto. Pod kątem funkcjonalności i jakości wykonania śmiało można w tej kategorii przyznać forBET bardzo wysokie, jeżeli nie pierwsze miejsce. Zarówno na platformie IOS jak i Android aplikacja wygląda świetnie i co najważniejsze działa niesamowicie płynnie.

Bonus powitalny i promocje

Bonus powitalny jaki możemy tu maksymalnie uzyskać to nawet 650 PLN. forBET do kwestii akcji promocyjnych podchodzi w bardzo ciekawy sposób i nie można przejść obok niego obojętnie. Na pewno jest to bukmacher dla osób lubiących bawić się zakładami bukmacherskimi i czekających na coraz to nowe ciekawe bonusy.

Wpłaty i wypłaty

forBET korzysta z bramki PayU, DotPay oraz tPay, co zasadniczo umożliwia wpłatę z dowolnego polskiego banku. Wypłaty księgowane są każdego dnia o 12 więc dochodzą do gracza najpóźniej 2 dni od ich zlecenia.

Metody płatności