etoto kod bonusowy BNZ

eToto – recenzja

etoto kod bonusowy BNZ
  • Rynki
  • Kursy
  • Wpłaty i wypłaty
  • Aplikacja mobilna
  • Kokpit WWW
  • Szybkość działania strony
  • Bonus powitalny
  • Promocje
  • Support
3,1

eToto Zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

eToto, choć jest jednym z najmniej znanych bukmacherów w naszym kraju, to ambicje ma dość spore i cały czas potwierdza, że chce wspiąć się wysoko w rankingu polskich zakładów sportowych. Choć dużo do szczęścia tu jeszcze brakuje, to śmiało można powiedzieć, że władze eToto nie siedzą z założonymi rękami!

Sending
User Rating 4 (1 vote)

Rynki i kursy

eToto to jeden z najskromniejszych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce. Choć w wielu aspektach można powiedzieć o staraniach, tak kursy pozostawiają tu wiele do życzenia. Co ciekawe, firma stara się w pewien sposób wyjść do młodych osób oferując całkiem zacną ofertę na chociażby e-sport czyli gry takie jak LoL, Dota 2 czy CS. Swojej niszy bukmacher szuka również w mniej popularnych w naszym kraju dyscyplinach jak chociażby surfing, netball czy hurling.

Strona WWW

Serwis WWW przeszedł stosunkowo niedawno ciekawy remont i śmiało można stwierdzić, że były to zmiany na lepsze. Panel jest teraz dużo bardziej przejrzysty i intuicyjny. Za ciekawostkę, świadczącą o traktowaniu całej sprawy poważnie, może świadczyć fakt, że ekspertami na stronie bukmachera są chociażby Tomasz Hajto czy Mateusz Borek.

Aplikacja mobilna

Dużym minusem, pomimo dobrego przystosowania strony WWW pod urządzenia mobilne jest brak dedykowanej mobilnej aplikacji.

Bonus powitalny i promocje

eToto stara się nie odstawać ofertą promocyjną od swojej konkurencji. Nie spotkamy tu jednak codziennych szans na dodatkową gotówkę. Fakt, bukmacher oferuje kilka ciekawych promocji, jednak na ten moment nie ma wieści chociażby o bonusie powitalnym, który wcześniej wynosił do 500 PLN.
To niestety odejmuje eToto nieco punktów. Większość graczy już w zasadzie przyzwyczaiła się do tego, że bonus powitalny jest pewnego rodzaju standardem oferowanym przez wszystkie poważne firmy z tego segmentu.

Wpłaty i wypłaty

Ten segment również wymaga poprawy, jeżeli bukmacher chce poważnie myśleć o zawojowaniu rynku.
W tym momencie jedyną dostępną metodą płatności są Przelewy24.

Metody płatnośći