Back

Nasze bonusy

fortuna kod bonusowy BNZ

20zł BEZ DEPOZYTU + Zakład bez ryzyka do 100zł + bonus od wkładu 100% do 400zł

fortuna-kod-BNZ

20zł BEZ DEPOZYTU + bonus powitalny do 1000 zł

lvbet-kod-BNZ
totolotek kod 20BNZ

20zł BEZ DEPOZYTU + bonus 100% do 500zł

totolotek-kod-BNZ20
forbet kod bonusowy BNZ

50zł  +100% wpłaty do 1250zł

iforbet-kod-BNZ

Bukmacherzy na całym świecie codziennie toczą walkę o klientów. W tym celu wielu z nich wprowadza szereg bonusów, z których nowi czy stali gracze mogą skorzystać. Większość z bonusów ma za zadanie przyciągnięcie nowych graczy, jednak umiejętny typer na pewno skorzysta z ofert, które serwują nam firmy na naszym rodzimym rynku.

Większość osób często jednak nie zdaje sobie sprawy i myli nazwy czy właściwości danych bonusów. Dla ułatwienia postanowiliśmy zebrać najpopularniejsze rodzaje bonusów i opisać je tak, by były zrozumiałe dla każdego.

Rodzaje bonusów

Bonus od depozytu

Najbardziej powszechnym typem bonusu, który zdaje się, że na stałe wszedł już do internetowej rzeczywistości bukmacherskiej jest bonus od depozytu. Bukmacherzy, aby zachęcić nowych graczy do jak największej pierwszej wpłaty oferują dodatkowe pieniądze w zależności od włożonej przez nas ilości pieniędzy.

Większość firm oferuje zazwyczaj podwojenie naszej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota, którą możemy uzyskać różni się w zależności od bukmachera i wynosi często kilkaset złotych.

Dodatkowe pieniądze praktycznie zawsze podlegają jakiemuś obrotowi. Tutaj zasady są bardzo różne. Niektóre bonusy są przejrzyste i proste, inne zaś będą bardzo trudne do zrozumienia. Zazwyczaj trudność w obróceniu pieniędzy stanowią warunki, które muszą spełnić kupony zaliczające się do tego obrotu. Często kurs pojedynczego znaczenia musi być relatywnie wysoki. Gdzie indziej ilość zdarzeń na kuponie podniesie poziom trudności itp.

Free bet

To jeden z najprostszych do zrozumienia rodzajów bonusu. Bukmacher daje nam najczęściej kod oraz warunki, które musi spełnić kupon na który można wykorzystać bonus. Po użyciu kodu lub innego rodzaju przyznania bonusu zakład zostanie postawiony za kwotę jaką otrzymaliśmy od bukmachera, a jeżeli zakład okaże się wygrany pieniądze trafią na nasze konto i będziemy mogli je np. wypłacić.

Bonus bez depozytu

Jest to rodzaj bonusu dla nowych graczy. Najczęściej mając specjalny kod i wpisując go przy rejestracji otrzymamy darmowe złotówki, które możemy użyć do grania, bez spełniania dodatkowych wymagań, wpłacania pieniędzy itp.

Na BukNamZapłać również można znaleźć ten rodzaj bonusu. Przy recenzji każdego bukmachera znajdują się kody, dzięki którym można otrzymać na starcie zupełnie darmowe pieniądze.

Trzeba liczyć się z tym, że nie będą to miliony, a raczej 10 czy 20 zł. Trzeba brać jednak pod uwagę, że są to zupełnie darmowe pieniądze, które można użyć do postawienia zakładu nawet czysto dla zabawy zupełnie bez wkładu własnego. Tym samym możemy chociażby przetestować ofertę interesującego nas bukmachera bez wpłacania na niego swoich środków.

Zakład bez ryzyka

Ten rodzaj bonusu przeznaczony jest dla osób lubiących ryzyko. Sama nazwa może nam o nim wiele powiedzieć. Bardzo często tego rodzaju oferty pojawiają się w momencie, gdy oferta danego dnia obfituje w wiele niepewnych spotkań lub po prostu bukmacher chce skłonić nas do większego ryzykowania.

Firma oferuje nam kwotę oraz warunki zakładu. W momencie kiedy postawimy bet spełniający kryteria, a ten okaże się nietrafiony to bukmacher zwróci nam włożone pieniądze.

Wariantów tego bonusu jest wiele. Często bukmacherzy oferują np. zwrot połowy wkładu przy przegranym zakładzie itp.