Kamerzysta wystąpi na FAME MMA 3!

W najbliższy weekend odbędzie się gala FAME MMA, na której zawalczą między innymi Bonus BGC, Marta Linkiewicz czy Esmeralda Godlewska. Gale FAME MMA to jednak nie tylko walki, ale też występy artystów podczas koncertów między pojedynkami.

Do tej pory na stronie wydarzenia widniała informacja, że koncert 30 marca w Atlas Arenie zagra raper Sarius, reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Jak się jednak właśnie okazało, oprócz niego swoje piosenki łódzkiej publiczności przedstawi tajemniczy Kamerzysta, znany z występów w filmach Lorda Kruszwila.

ZRÓB KONTO W LV BET KLIKAJĄC W TEN LINK I ODBIERZ DARMOWE 20 ZŁOTYCH NA START. WPISZ KOD PROMOCYJNY BNZ PRZY REJESTRACJI!

Kamerzysta kilka tygodniu temu zadebiutował ze swoimi kawałkami na serwisie YouTube. Jego single, czyli Piękna i Bestia, Szare bloki oraz Titanic w krótkim czasie łącznie odtworzono kilkanaście milionów razy.

W walce wieczoru podczas FAME MMA 3 zmierzą się Isamu oraz DeeJayPallaside. W pojedynku o pas mistrza kategorii półśredniej Dawid Malczyński zawalczy z Amadeuszem Ferrarim.

ZRÓB KONTO W LV BET KLIKAJĄC W TEN LINK I ODBIERZ DARMOWE 20 ZŁOTYCH NA START. WPISZ KOD PROMOCYJNY BNZ PRZY REJESTRACJI!

Kursy na gale FAME MMA dostępne są tylko u bukmachera LV BET. Macie swoich faworytów w najciekawszych walkach tego wieczoru?