LM i LE – Typowanie z BNZ | 5 TYPÓW | Liga Mistrzów + Liga Europy | SPRAWDŹ TERAZ!

Kolejne typy na nadchodzącą kolejkę LM i LE! Ostatnio fortuna nam nie sprzyja tak jakbyśmy tego chcieli, ale pamiętajcie jednak, że są to tylko nasze luźne przemyślenia i każdy sam powinien zdecydować, czy chce zagrać dany typ czy nie. Nie jesteśmy nieomylni!

Liverpool – Bayern | 19.02.2019 | 21:00

Powyżej 2.5 bramki @ 1.72, Fortuna

Na pierwszy ogień idzie oczywiście hit tej kolejki Ligi Mistrzów. Bayern jedzie na bardzo trudny teren i na pewno będzie to zabójcza walka pomiędzy tymi drużynami. Jest to LM i obstawianie wyniku drużyn na tak podobnym poziomie to loteria. Z jednej strony faworytem będzie tu Liverpool i to z oczywistych względów ja również skłaniałbym się w ich stronę. Jednakże Bayern to Bayern i nie można ich skreślać w żaden sposób. Widzę również scenariusz w postaci np. 3-0 dla Liverpoolu. Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było, bo Bayern ma różne problemy, a z tak wzmocnioną defensywą gospodarzy może być bardzo ciężko pokonać ich linię defensywną. Tym samym stawiamy over 2.5 gola w tym meczu.

Schalke – Manchester City | 20.02.2019 | 21:00

City wygra pierwszą połowę @ 1.64, Fortuna

W ostatniej kolejce pierwsze połowy nie były zbyt obfite w gole. Jest to zrozumiała sprawa – nikt nie chce na tym poziomie i etapie popełnić żadnego błędu i dopiero otwarcie wyniku wymusza bardziej śmiałe decyzje obu zespołów. Tutaj jednak City mierzy się ze swoim ulubionym rywalem czyli drużyną znacznie od siebie słabszą i naprawdę kto jak kto, ale oni lubią wygrywać do zera i bardzo wysoko. Schalke gra totalnie okropnie w tym sezonie, będzie walczyło utrzymanie i ich wyjście z grupy jest dla mnie i tak ogromnym zaskoczeniem. Myślę, że City według swojego charakteru będzie chciało szybko zaatakować i ustawić wynik pod siebie. Tutaj wystarczy jedna sytuacja, gol na 1-0 w początkowej fazie gry i wtedy City może wygrać nawet 10-0 z tego typu przeciwnikiem. Będą musieli od początku pchać do przodu, żeby ugrać wynik i odpuścić możliwie resztę spotkania oraz rewanż u siebie.

Atletico Madryt – Juventus | 20.02.2019 | 21:00

Powyżej 1.5 bramki w meczu @ 1.54, LVBet

Juve jedzie na stadion do Madrytu, który Ronaldo zna na wylot. Wiele razy wyjaśniał dokładnie tych samych piłkarzy, strzelał tu cudowne gole, również w finale LM i wie jak należy się tu zachowywać. Jedzie praktycznie po swoje. Scenariusz na ten mecz jest bardzo trudno przewidzieć, ale z racji na dobre defensywne usposobienie obu zespołów kurs na over 1.5 bramki w meczu jest naprawdę kuszący. Nie sądzę, żeby mając takiego asa w rękawie jak Ronaldo Juve nie było w stanie wpakować dwóch bramek. Pytanie pozostaje, czy Atletico będzie potrafiło odpowiedzieć tym samym, a jak wiemy nie są w idealnej dyspozycji. Tak czy siak nawet wątpliwa raczej wpadka i wynik np. 1-1 daje nam tutaj wygraną, a kurs 1.5 aż kusi, żeby go zagrać.

Frankfurt – Sachtar | 21.02.2019 | 18:55

Frankfurt strzeli powyżej 1.5 bramki w meczu @ 1.78, Fortuna

Drugi raz z rzędu typujemy spotkanie tych 2 drużyn w naszym typowaniu LM i LE. Ostatnio trafiliśmy, choć uratowała nas podpórka w postaci remisu. Tym razem stawiamy nieco inaczej. Frankfurt lubi strzelać gole, poza tym pokazał, że tej drużynie bez problemu te gole strzeli już na wyjeździe. Tutaj mamy remis i dodatkowo Frankfurt występujący w drużynie faworyta musi to spotkanie wygrać. Ewentualnie w grę wchodzi też remis 1-1, ale myślę raczej, że to gra Szachtaru nie pozwoli im na trzymanie tego wyniku, bo są raczej ofensywni niż defensywni. Tym samym będą musieli się otworzyć i sądzę, że na spokojnie ugrają tutaj upragniony dla siebie wynik, bo dalej będę utrzymywał, że jest to drużyna lepsza. 2 gole powinny na ich koncie pojawić się jako plan minimum.

Dinamo Zagreb – Pilzno | 21.02.2019 | 18:55

Dinamo wygra @ 1.66, LVBet

Zdziwiłbym się, gdyby Pilzno było w stanie wykluczyć Zagreb z LE w rewanżu na obcym terenie. Szczególnie, że gospodarze muszą wygrać jeśli chcą grać dalej. Sądzę, że zobaczymy tu mało bramek i Dinamo postawi na wygraną np. 1-0 i dowiezienie tego wyniku, ponieważ wtedy gol zdobyty na wyjeździe da im awans dalej. Chorwaci są właśnie takimi kombinatorami i ta taktyka mogła by się im udać, jeśli będą grali wysoki pressing i zdobędą ogromną przewagę w posiadaniu piłki. Wtedy gol do szatni mógłby ułożyć drugą połowę po ich myśli. To są oczywiście tylko domysły, ale raczej nie przewiduję, że Dinamo odpadnie z pucharów. Ten typ wydaje mi się najbardziej ryzykowny ze wszystkich naszych typów, dlatego podajemy go na końcu.