LM i LE – Typowanie z BNZ | 5 TYPÓW | Liga Mistrzów + Liga Europy | SPRAWDŹ TERAZ!

Wraca Liga Mistrzów i Liga Europy – tym samym i my wracamy z typowaniem tych rozgrywek! Pamiętajcie jednak, że są to tylko nasze luźne przemyślenia i każdy sam powinien zdecydować, czy chce zagrać dany typ czy nie. Nie jesteśmy nieomylni!

Lazio – Sevilla | 14.02.2019 | 18:55

BTTS – tak @ 1.75, Fortuna

Zaczynamy od spotkania w Lidze Europy, w którym zmierzą się dwa kluby o podobnej pozycji w swoich ligach. Podobnie zarówno jedni jak i drudzy w tym sezonie grają w kratkę, co wcale nie znaczy, że są nisko w tabeli. Lazio bardziej odrabia obecnie punkty i nigdy w Lidze Europy nie radzili sobie jakoś znakomicie. Ich bramkostrzelność ostatnimi czasy również nie jest taka, jaką prezentowali choćby sezon temu. Sevilla moim zdaniem będzie tu lekkim faworytem, ale ogólnie mecz rozpatrujemy w kategoriach 50/50. Zdarzyć się może dużo rzeczy. Najpewniejsze zdarzenie naszym zdaniem to BTTS i tego będziemy się trzymali. Obie drużyny lubią sobie postrzelać i w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć gol po obu stronach. Świetne value stanowi też typ powyżej 2.5 bramki w tym meczu.

Szachtar Donieck – Eintracht Frankfurt | 14.02.2019 | 21:00

Frankfurt lub remis @ 1.67, Fortuna

Frankfurt swoją grupę wygrał zdobywając komplet punktów. Czy to zaskoczenie? Niekoniecznie – biorąc pod uwagę ich formę na jesieni. Oczywiście teraz jest po przerwie i nie możemy sugerować się tamtymi wynikami, ale na pewno motywuje ich ten fakt. Frankfurt jest czarnym koniem zarówno ligowych jak i tegorocznych rozgrywek Ligi Europy. Myślę, że mogą zajść daleko i wygrać ten mecz. Skoro mieli tyle determinacji żeby zdobyć komplet oczek w fazie grupowej to czemu mieliby tym razem odpuszczać. Dodatkowo uważam, że ok nie można zlekceważyć Szachtaru, ale też jest to przeciwnik o klasę niższy niż Frankfurt, który gra na najwyższym poziomie w Bundeslidze, a gdzie Donieck leży to wiemy wszyscy. Dodatkowo gramy ten typ z podpórką, a ja jestem w miarę pewny, że Frankfurt ma ogromne szanse na zwycięstwo. Remis to minimalny plan jaki powinni zakładać.

Manchester United – PSG | 12.02.2019 | 21:00

BTTS – tak @ 1.55, LVBet

Od razu powiem, że kuszącym zakładem jest również MU bez remisu, bo ich forma w tej rundzie jest naprawdę niesamowita i chyba absolutnie nikt nie spodziewałby się jeszcze jakiś czas temu, że będziemy stawiali na nich w tym spotkaniu. BTTS to bezpieczny zakład, w który idziemy. Wiem, że Neymar i Cavani nie grają, a obrona PSG jest rozbita, ale to jest nadal PSG, nadal zagra Mbappe i nie wierzę, że gola nie zdobędą. W głowie rysuje mi się scenariusz sromotnej lekcji dla PSG w dniu dzisiejszym i łomotu 5-1, 6-1, ale oczywiście to tylko domysł. Obie drużyny powinny być zdeterminowane i o ile nie sądzę, że PSG uda się pokonać MU lub może nawet zremisować, to bramkę honorową strzelić już powinni. Nie wierzę, że taki MU przepuści PSG do kolejnej fazy LM, co znów pokaże, że nie da się trofeów kupić za pieniądze.

Tottenham – Borussia Dortmund | 13.02.2019 | 21:00

BTTS – tak @ 1.6, Fortuna

To spotkanie również będzie moim zdaniem arcyciekawym meczem. Znów przeczucie podpowiada mi, że Tottenham dostanie lekcję i kolejny raz wszyscy będą się śmiali z braku trofeów, ale jest to przeciwnik, którego nie można w żadnym stopniu lekceważyć, szczególnie że umieją się zmobilizować i jest to absolutny angielski top, a brak transferów w 2 kolejnych okienkach jest oznaką naprawdę niemałych jaj i wiary we własny zespól. Dortmund jest odbudowany, ale czy na tyle żeby pokonać Tottki? Tego nie wiem. Wiem na pewno, że muszą tu strzelić gola. Obie drużyny. Myślę, że ten mecz może być nawet lepszym widowiskiem niż wcześniejszy PSG. To tutaj zobaczymy ogromną determinację do udowodnienia pewnych rzeczy. Borussia niesiona na fali od razu powinna ruszyć do ataku ostatnim zrywem tego zespołu na zdobycie ważnych trofeów i powalczenie do końca, a Tottenham to po prostu Tottenham i nie wyobrażam sobie, że łatwo odpuszczą. Zdarzały im się wpadki, ale choć LM nie wygrali to zawsze nawiązywali walkę do końca.

Rapid Vienna – Inter Mediolan | 14.02.2019 | 18:55

Inter wygra @ 1.58, LVBet

Szczerze mówiąc myślałem, że kurs na Inter będzie dużo niższy, ale prawie 1,6 to coś co warto przemyśleć np. w kuponie AKO. Inter ostatnimi czasy gra no nie ukrywajmy – w kratkę. Jednak Vienna w tym momencie w lidzie to niesamowita porażka. Fakt, że doszli do fazy play-off w LE to już i tak duży sukces, a awans dla Interu to obowiązek względem kibiców. Do tego liga austriacka jakimś niesamowitym poziomem też jednak nie stoi, a i sam Rapid to według mnie klub taki sobie. Kurs naprawdę kusi, a Inter spokojnie powinien przejechać się po Austriakach.