Weekendowe Typowanie z BNZ | 8 TYPÓW | Premier League + Bundesliga + Serie A | SPRAWDŹ TERAZ!

Po przerwie zimowej wracamy do naszego weekendowego typowania. Pamiętajcie, że są to jedynie luźne propozycje i każdy sam powinien przemysleć czy warto zagrać poszczególny zakład. Granie wszystkiego w taśmie nie ma sensu – jesteśmy tylko ludźmi, a poniższe typy są jedynie naszymi propozycjami.

Arsenal – Chelsea | 19.01.2019 | 16:30

BTTS – tak @ 1.52, LVBet

Hitowy, derbowy pojedynek, który na pewno będzie w ten weekend najważniejszy i to właśnie na niego skierowane będą oczy wszystkich kibiców. Typowanie wyniku tego spotkania to absolutna loteria, dlatego my idziemy w zakład, że obie drużyny strzelą bramkę. Dużo emocji będzie towarzyszyło piłkarzom i kibicom w tym meczu. Na pewno na boisku będzie gorąco. Arsenal faktycznie gra nieco lepiej niż w zeszłm sezonie, ale ostatnie spotkania nie układały się specjalnie po ich mysli. Teraz na własnym stadionie będą musieli zaatakować Chelsea od pierwszych minut jeśli chcą myśleć o dominacji tego spotkania i finalnie 3 punktach. Goście również nie mogą zlekceważyć swojego rywala i odpowiedzieć solidnym przygotowaniem taktycznym jeśli chcą myśleć o przechyleniu szali zwycięstwa na swoją korzyść. Alternatywą może być tu również powyżej 2.5 bramki w meczu, a my idziemy w BTTS.

Watford – Burnley | 19.01.2019 | 16:00

Watford win @ 1.66, Fortuna

Kolejne spotkanie z Premier League, ale tym razem powinniśmy zobaczyć jednostronny pojedynek. Watford ma za sobą naprawdę niełatwe spotkania, a i tak pomimo tego znajduje się obecnie na 7 miejscu w tabeli. Z drugiej strony naprawdę szkoda mi Burnley, które w ostatnim sezonie zrobiło niemałą niespodziankę, a w tym walczy już o utrzymanie. Ostanio się trochę podnieśli, jednak na wyjazdach radzą sobie raczej średnio. Dla Watford to prosty mecz na zdobycie punktów i właśnie tak powinno to wyglądać.

RB Lipsk – Borussia Dortmund | 19.01.2019 | 18:30

Over 2.5 gola @ 1.68, LVBet

Przenosimy sie do Niemiec gdzie również czeka nas spotkanie na samym topie. Teoretycznym faworytem jest dla mnie jednak Borussia i uważam, że bukmacherzy wystawili na to zdarzenie naprawdę nieprzemyślane kursy. Do tej pory potknęli się tylko raz w Dusseldorfie i był to raczej wypadek przy pracy niż jakiś zły znak. Zaraz potem zresztą odegrali się za wcześniejszą porażkę i widać było, że to raczej rywal im po prostu trochę nie leżał. Pomimo tego, że Lipsk również radzi sobie ostatnio nienajgorzej to nie widzę specjalnego powodu, dla którego mieli by tu wygrać. Borussia jest naprawdę skupiona i zmotywoewana do wywalczenia upragnionego tytułu i właśnie w tego typu spotkaniach pokazywali swoje zaangażowanie. Gospodarze będą jednak u siebie, a i sama Borussia traci w tym sezonie sporo bramek. Stąd stawiamy na powyżej 2.5 goli w meczu.

Inter – Sassuolo | 19.01.2018 | 20:30

BTTS – tak @ 1.86, Fortuna

To spotkanie wywołuje na mojej twarzy szeroki uśmiech. Powodem tego jest H2H tej pary drużyn. Warto przypomnieć, że Inter ostatni raz wygrał z Sassuolo 3 sezony temu i był to jedyny raz od 2015 roku, kiedy udało im się to zrobić. Jeśli ktoś te mecze oglądał to wie, że dzisiejsi goście jak nikt nie leżą zespołowi z Mediolanu. Gospodarze grają w tym sezonie solidnie. Czy Sassuolo wygra? Na to pytanie nie odpowiem, ale widzę tu value jeśli chodzi po raz kolejny o zakład, że obie drużyny strzelą gola. Nie jest to pewniak nad pewniakami, ale patrząc na formę obu zespołów i na fakt jak ciężko Interowi gra się przeciwko akurat tej drużynie myślę, że możemy tu zobaczyć bramkę z jednej i drugiej strony.

Udinese – Parma | 19.01.2019 | 18:00

Powyżej 2.0 gola @ 1.76, LVBet

Obie drużyny są ostatnio lekko przyblokowane jeśli chodzi o strzelanie goli, ale lubią grać ze sobą własnie na obustronne braki w defensywie, które są świetną okazją na strzelanie bramek. Wiele razy oglądaliśmy w ich meczach nawet po 6 trfień do siatki, dlatego 2 gole będą tu dla mnie absolutnym minimum. Dodatkowo kurs wystawiony na to zdarzenie to ewidentne value, obok którego nie można przejść obojętnie

Fiorentina – Sampdoria | 20.01.2019 | 15:00

Sampdoria win @ 4.4, LVBet

Jeśli ktoś tutaj szuka singla o wysokim kursie to po raz kolejny przedstawią ukochaną już przez wszystkich na tej stronie Sampdorię. Wiele razy dawała nam ona zarobić po podobnych kursach więc i tym razem postawimy na ich wygraną. Mam na to oczywiście odpowiednie argumenty. Po pierwsze Fiorentina w obecnym zimowym okresie nie pokazała jeszcze niczego nadzwyczajnego. Ot poprawne lub słabe spotkania. Z Torino poszło im nieco lepiej, ale z nimi zawsze grało im się dobrze. Reszta meczów to generalnie rozczarowanie. Sampdoria wiadomo – różnie z nimi bywa. Ostatnie dwa mecze przegrane, ale też umówmy się, że i przeciwnik trudny, bo a to Juve a to Milan. Kurs na gości jest ewidentnie za wysoki. Tutaj raczej mamy 50/50 szans na wygraną. Właśnie z tego względu kurs 4.4 jest jak najbardziej warty ryzyka. Nie traktowałbym tego jako niesamowity pewniak, choć dla mnie można go zagrać spokojnie za swoją normalną stawkę.

Napoli – Lazio | 20.01.2019 | 20:30

Npoli win @ 1.93, LVBet

We Włoszech czeka nas cały weekend wielkiej piłki. Napoli jest w tym moeczu moim zdaniem pewniakiem. W bezpośrednich pojedynkach Lazio wygląda raczej średnio i forma obu drużyn nie zapowiada poprawy tego stanu rzeczy. Napoli jak zwykle z marnym skutkiem goni Juventus, ale akurat z Lazio gra im się dobrze. Dodajmy do tego świetną formę w jakiej znajduje się obecnie Arkadiusz Milik i mamy pewniaka.

Schalke – Wolfsburg | 20.01.2019 | 18:00

Wolfsburg lub remis @ 1.6, LVBet

Kolejne spotkanie gdzie moim zdaniem kursy są wystawione w bardzo dziwny sposób. Schalke zaczęło bardzo nędznie, a ich ostatnie mecze również nie wskazują jakiejś specjanej poprawy formy. Wolfsburg za to zaskakuje mnie na każdym kroku. Nie zliczę meczów w tym sezonie, gdzie obstawialiśmy przeciwko nim, a okazywało się, że dawali radę. Tym bardziej z Schalke, które jest w bardzo średniej formie Wolfsburg powinien powalczyć. Ich obecne miejsce w tabeli tylko ich motywuje, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym sezonie utrzymali się naprawdę rzutem na taśmę. Tym bardziej chcą swoim kibicom coś udowodnić.