Back

TYP DNIA 11.10: TORUŃ – GKS KATOWICE

Na naszej stronie hokej również skuteczność 2/2! Dziś atakujemy Polską Hokej Ligę i lecimy po kolejny gładki plus!!!!!!!!!

Toruń – GKS Katowice | 11.10.2018 | 18:30

Katowice win @ 1.92, LVBet

W dniu dzisiejszym atakujemy spotkanie 11 kolejki Polskiej Hokej Ligi! Zmierzą się ze sobą Toruń i Katowice – oba miasta mają realną szansę na granie w play-offach na koniec sezonu. O ile dzisiejsi goście to murowany pewniak, tak Toruń już niekoniecznie. Kurs bardzo kusi. Dlaczego jest tak wysoki? Spowodowane jest to moim zdaniem ostatnią wygraną dzisiejszych gospodarzy na lodzie w Tychach z obecnym Mistrzem Polski. Temu drugiemu nie idzie jednak w tym sezonie najlepiej i raz po raz notuje jakąś wpadkę, co trochę dziwi mnie w kontekście ich ostatniej wygranej w Lidze Mistrzów, w której typowani byli jako najsłabszy zespół. W tym jednak kontekście ich przegrana z Toruniem nie robi już takiego wrażenia.

Katowice natomiast weszli w sezon genialnie. Znajdują się na pierwszym miejscu w tabeli i bardzo prężnie wygrywają mecz a meczem. Widać wzmocnienia i widać, że zeszłoroczna porażka w finale przyniosła efekt w postaci mobilizacji od samego początku sezonu. Katowiczanie są bardzo zdeterminowani do uzyskania tegorocznego Mistrza naszej rodzimej ligi. W tym sezonie zanotowali tylko kilka porażek i moim zdaniem meldują świetną wręcz dyspozycję. Nie są obciążeni grą w Lidze Mistrzów i jedyne na co focusują się w tym momencie to Mistrzostwo Polski i awans do najważniejszych rozgrywek. Stąd Toruń nie będzie miał absolutnie żadnych forów. Jedyny słuszny bet to dla mnie wygrana Katowic. Zaryzykowałbym nawet handicap, ale kurs jest absolutnie genialny.

Post a Comment