Back

TYP DNIA 08.10: CZEREPOWIEC – KAZAŃ

W piłce nożnej czeka nas w najbliższym czasie przerwa reprezentacyjna. Z tego powodu czas wziąć się za inne dyscypliny sportu. Tym razem atakujemy rosyjską KHL.

Czerepowiec – Kazań | 08.10.2018 | 18:00

Under 4.5 gola w meczu @ 1.92, LVBet

W ten piękny poniedziałek czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w rosyjskiej KHL. Czerepowiec po raz kolejny zagra mecz u siebie i tym razem będzie gościł drużynę z Kazania, która jest obecnym posiadaczem Pucharu Gagarina.

Zacznijmy może od gospodarzy. W ostatnim sezonie udało im się wejść do ósemki najlepszych klubów Zachodniej Konfederacji. Ten sukces był zasługą bardzo ważnego dla drużyny gracza – Dimitrya Kagarlitskyego. To on w poprzednim roku stał się prawdziwą gwiazdą tego klubu. Taki sukces przyciągnął największych graczy z całego kontynentu i obecny sezon Dimitry zaczął w Dynamo Moscow. Niestety na ten moment nie udało się znaleźć żadnego zawodnika, który dorównałby swojemu poprzednikowi i wziął na barki cały ciężar gry. Wszystko to odbiło się na ilości strzelanych przez Czerepowiec goli – w tym sezonie jest to mniej niż 2 gole na mecz, po aż 15 spotkaniach. Obecnie drużyna znajduje się na 9 pozycji z jedynie 12 punktami.

Goście natomiast to zeszłoroczni triumfatorzy Pucharu Gagarina. W tym sezonie grają jednak nadzwyczaj spokojnie. Obecnie znajdują się na 4 pozycji Konferencji Wschodniej. Ich grę nazwałbym bardzo spokojną, racjonalną, co w szczególności widać w wyjazdowych spotkaniach, w których grają dużo mądrzej niż na własnym lodzie. W ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych zdobyli jedynie 5 goli. Dodatkowo, wiedząc w jakiej sytuacji znajduje się ich dzisiejszy oponent na pewno zagrają z głową, stawiając przede wszystkim na defensywę, w której są najzwyczajniej w świecie lepsi. Czerepowiec chcąc zdobyć jakikolwiek gol również będzie musiał postawić na spokojną grę i konsekwentne szukanie okazji. W związku z tym wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to spotkanie powinno zakończyć się małą ilością bramek.

Post a Comment