Analizy na siatkarską Ligę Mistrzów! 3 KONKRETNE PROPOZYCJE!

Czas na święto wszystkich fanów siatkówki, jakim są rozgrywki Ligi Mistrzów! Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 typy, na wszystkie 3 mecze, które będą rozgrywane w najbliższych dniach w ramach tych rozgrywek! Czasu pozostało jeszcze sporo, więc każdy będzie miał szanse zagrać nasze propozycje. Przypominamy po raz kolejny, że są to jedynie nasze przemyślenia, które niekoniecznie muszą się zawsze sprawdzić. Życzymy wam powodzenia i liczymy na 3/3! Z fartem!

Friedrichshafen – Kędzierzyn-Koźle | 10.04.2018 | 20:00

Kędzierzyn win @ 2,1 Fortuna

Czas na wielki rewanż naszego ostatniego reprezentanta w tegorocznej lidze mistrzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Kędzierzynian. Jednak potrzebowali do tego aż pięciu setów Teraz, by wygrać trzeba zagrać najlepszą siatkówkę i liczyć na wysoką dyspozycję obcokrajowców grających w barwach mistrza Polski. Mam na myśli oczywiście Sama Deroo, Benjamina Toniuttiego oraz Maurice Torresa.Krótko mamy lepszą drużynę i jesteśmy w stanie wygrać ten mecz. Walki zabraknąć nie powinno jednak typuję zwycięstwo Zaksy.

Novosibirsk – Perugia | 11.04.2018 | 14:30

 Perugia wygra 1 set i cały mecz @ 1.79, Fortuna

11.04.2018 o godzinie 14-30 Nowosybirsk – Perugia kurs 1,55 Wielka Perugia wybiera się do Rosji, by przypieczętować swój awans do final-four ligi mistrzów. Pierwszy mecz wygrali dość pewnie w czterech setach. Rewanż na pewno będzie trudniejszy jednak Novosybirsk nie jest drużyną, która ma w swoim szeregu gwiazdy takiego pokroju jak Atanasijevic Zajcew czy Podrascianin. Perugii do awansu brakuje tylko dwóch setów. Propozycja moja jest, by zagrać zwycięstwo Włochów lub wygrana pierwszej partii.Mam nadzieję, że kiedy wygrają dwa sety i przypieczętują swój awans to dalej będą z taką samą zażyłością grać o zwycięstwo.

Trentino – Lube Civitanova | 11.04.2018 | 20:30

 Lube win @ 1.65, Fortuna

Starcie dwóch gigantów Włoskiej siatkówki oraz mających chrapkę na triumf w lidze mistrzów. Korzystniejszą sytuacje mają goście,którym do awansu brakuje tylko dwóch wygranych setów. Oba zespoły grały w weekend mecze ligowe i na pewno są bardzo zmęczone nimi. Trudno wskazać wyraźnego faworyta tego spotkania. Jednak ja typuję wygraną ponownie gości. Bardziej zbilansowana i uporządkowana siatkówka powinna triumfować. Trentino w tym sezonie gra bardzo przeciętnie,zaś w meczach z Lube kompletnie nie potrafią znaleźć sposobu na dwie strzelby; Juantorene oraz Sokolova. Typuję myślę czterosetowy bój z wygraną gości.